اینورتر MX2 امرن

اینورتر Mx2 امرن
کیان کنترل نیک،اینورتر Mx2 امرن

درایو MX2 امرن مناسب جهت تنظیم موقعیت،سرعت و گشتاور انواع موتور های القایی و آهنربای دائمی در طیف گسترده ای از توان های مختلف میباشد،،همچنین MX2 امرن ویژگی کنترل برداری در کنترل موتور ها را نیز شامل میشود به علاوه یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این درایو ها امکان افزایش بسامد (فرکانس) تا سقف ۱۰۰۰ Hz میباشد.

به عنوان مثال در صنایع CNC از این بسامد بالا میتوان به عنوان ورودی موتور های القایی اسپیندل استفاده کرد،در حالت عادی و بدون استفاده از اینورتر با بسامد 50 هرتز برق شهری سرعت دوران این موتور ها چیزی در حدود 2800 دور بر دقیقه (rpm) است،که با استفاده از اینورتر Mx2 امرن و افزایش بسامد تا 400 هرتز میتوان به سرعتی معادل 24000 دور بر دقیقه دست یافت!

اینورتر Omron Mx2 در دو نوع ورودی تکفاز و سه فاز موجود بوده که از نگاهی کاربردی تر به درایو Mx2 امرن میتوان آن را به دو گروه Nd و Hd که در ادامه معرفی خواهند شد طبقه بندی کرد.

این سری از اینورتر های Mx2 امرن جهت استفاده در مصارف معمولی مانند فن،پمپ و برخی از کمپرسور ها کاربرد دارند.

نوعی دیگر از درایو های Mx2 امرن جهت استفاده در مصارفی با دقت بالاتر نظیر آسانسور،پله برقی،بالابر،نوار نقاله و…،مورد استفاده قرار میگیرند.

مطالعه بیشتر:

اینورتر آسانسور چیست؟

درایو l1000 آسانسور

اینورتر پله برقی

جهت آشنایی بیشتر با Mx2 امرن،پرکاربردترین درایو امرن(Omron) میتوانید کاتالوگ اینورتر Mx2 به زیان فارسی را از تارنمای Omron iran بارگیری فرمایید.

کیان کنترل نیک نماینده رسمی Omron در ایران|kcnco.ir

نمایندگی امرن